Všeobecné podmienky

Prehlásenie

Obsah webovej stránky BioBlogerinas.sk sa zakladá na našich osobných skúsenostiach a presvedčeniach.

Tvrdenia v recenziách kozmetiky sa zakladajú na našich úprimných názoroch, vytvorených používaním produktu a prípadné nedostatky produktov nie sú zamlčané ani v prípade, že bol produkt sponzorovaný jeho výrobcom či predajcom. Aj v prípade spolupráce s firmami si vyhradzujeme právo na 100%-ne úprimné recenzie, vrátane vytknutia prípadných negatív. Naše odporúčania nie sú vedecky preukázané, nezaručujeme ich aplikovateľnosť na všetkých spotrebiteľov bez výnimky – riadenie sa nimi je na Vaše vlastné riziko. 😀

Zdravotné upozornenia

Nemôžeme Vám garantovať ani len exaktnú presnosť a pravdivosť údajov o bylinách a ich účinkoch či o ostatných prírodných surovinách, nakoľko sú nie vždy klinicky dokázané. Ale ako povedal už Tradičný suchár, aj napriek chýbajúcim vedeckým štúdiám má každý právo riadiť sa radami a overenými skúsenosťami svojej mamy, starých mám a mnohých generácií pred nimi. 🙂 Prízvukujeme však, že pri vážnych zdravotných problémoch najskôr diskutujte využitie našich rád a receptov so svojím lekárom!

V záujme bezpečnosti by ste mali každý kozmetický výrobok, vyrobený podľa našich DIY návodov, najskôr vyskúšať na ohybe lakťa – a výrobok začať používať, až keď sa do 12 hodín nedostaví podráždenie pokožky. V prípade, že ste alergické na niektorú z ingrediencií, používaných v našich návodoch, recept radšej neskúšajte alebo ho vyskúšajte len na vlastné riziko!

Copyright

Obsah webovej stránky BioBlogerinas.sk vrátane konceptu bioportálu, zverejnených textov a fotografií a obrázkov označených našim logom je dielom Barbi Gírethovej a Dady Barokovej a vzťahujú sa naň autorské práva. Ak chcete ďalej reprodukovať a šíriť obsah bioportálu pre komerčné či nekomerčné využitie, je na to potrebný náš písomný súhlas – napíšte nám na našu mailovú adresu info@bioblogerinas.sk a dohodneme sa.

Obrázky a fotografie neoznačené logom bioportálu sú tzv. „public domain“ obrázkami s možnosťou voľného šírenia a najčastejšie pochádzajú z Pixabay.com.

Tému pre náš bioportál poskytol AlienWP, logo vytvorila Barbi Gírethová.

Kódex komentovania

Na všetky Vaše komentáre sa snažíme adekvátne reagovať. V komentároch sú neprípustné vulgarizmy a akékoľvek diskriminačné či rasistické narážky – takéto komentáre budú scenzurované (v komentári zostane poznámka o jeho úprave, aby bolo všetko transparentné) alebo úplne vymazané. Nepodporujeme kyberšikanu či osobné útoky na redakciu portálu alebo medzi čitateľmi; hoci sa nebránime pripomienkam, vyjadreniam odlišného názoru až nesúhlasu s našimi tvrdeniami a prípadnej konštruktívnej kritike. Základom je ale byť slušný!

Taktiež sa vyvarujte komentárom, pôsobiacim ako reklama na konkrétny produkt, značku či firmu (je rozdiel medzi dobre mieneným odporúčaním Vášho obľúbeného kozmetického produktu a vyslovenou reklamou) – inzercia v komentároch je zakázaná, v prípade, ak chcú u nás firmy propagovať svoje produkty či služby, stačí nám napísať a dohodneme sa na výmene odkazov či inej forme spolupráce. Komentáre, pôsobiace ako spam, budú zmazané.

Komentujúci, ktorý opätovne poruší kódex komentovania, môže byť zablokovaný.

Ďakujeme, že rešpektujete podmienky používania nášho bioportálu!

Podpis

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.