Beauty mixér

Účes: falošná vlasová mašľa

Mašľa je milý doplnok, ktorým môžete skrášliť svoje vlasy. Využijete ju vo všetky ročné obdobia, stačí sa pohrať s farbami a veľkosťami. Ak nemáte žiadnu mašľu po ruke, nevadí, môžte si ju dočasne vyrobiť aj z vlastných vlasov. 🙂Vlasová mašľa je ľahký a pritom efektný účes. Môžete si ho spraviť buď zo všetkých vlasov, alebo tiež vo forme “falošnej” mašle.

Vlasová mašľa – postup:

V prvom rade si rozčešte vlasy. Z oboch strán strany si zoberte pramienky vlasov ako na falošný cop. Pri poslednom prevliekaní vlasov cez gumičku ich neprevlečte úplne.

uces s maslou krok1 2Vzniknutú vlasovú slučku rozdeľte na dve polovice a každú pripevnite sponkou. Zvyšný “chvostík” prevlečte okolo gumičky, čím zároveň gumičku prekryjete a dokončíte mašľu. 🙂

uces s maslou 3 4A je to, vlasová mašľa je hotová! 🙂 Ako sa vám tento účes pozdáva, vyskúšate ho? Vlasová mašľa je milým ozvláštnením falošného copu, nezaberie veľa času a pri troche cviku ho hravo zvládnete.vlasova maslaNa fotkách mám vlasy trochu ako Hagrid – tak to dopadne, keď je vonku daždivé počasie a ja si potom ešte prečešem vlasy. 😀 Vlasová mašľa je však celkom praktická – do tváre nepadajú vlasy, pri troche cviku je rýchlo hotová a dobre vyzerá na dlhých vlasov aj bez veľkej námahy.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.