Prírodná a bio kozmetika, Recenzie

Šumivé bomby do kúpeľa od slovenskej značky Danai

Horúci kúpeľ je skoro synonymum oddychu. Nedoprajem si ho síce každý týždeň, ale ak už áno, je ťažké ma z vane dostať von 😀 Síce horúca vaňa vábi skôr v chladných mesiacoch, mňa voňavý kúpeľ dokážde prilákať počas celého roku. Momentálne asi všetci netrpezlivo očakávame jar a slnko. No kúštik slnka sa dá prepašovať aj do vane. Ako? Pomocou nechtíku! Kvietky nechtíku vyzerajú ako malé slniečka 🙂 V šumivých bombách od slovenskej značky Danai je nechtík spojený s medom a pomarančovým esenciálnym olejom. A navyše vo svojom srdci ukrýva malé prekvapenie. Kto by nemal rád šumivky? S nimi je každý kúpeľ zábavnejší a sú aj super finančne nenáročným darčekom, ktorý poteší každého kúpeľomila. Takže jasné, že potešili aj mňa 🙂 Tieto pochádzajú od žilinskej značky Danai. Sú vkusne zabalené, no čo ma prekvapilo, bola škatuľa v akej prišli. Vskutku originálne! 🙂

Zloženie pekné, v závislosti od vybranej vône obsahujú tieto šumivky buď esenciálne oleje alebo kozmetické vône. Ja som si preto vybrala nechtíkovú šumivku, ktorá na prevoňanie obsahuje pomarančový a nechtíkový esenciálny olej. Výsledkom je pekná, jemná vôňa.

Zloženie: Sodium Bicarbonate (sóda bikarbóna), Citric Acid (kyselina citrónová), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Magnesium Sulfate (epsom soľ), Prunus Amygdalus Dulcis (mandľový olej), Cocos nucifera (kokosový olej), Honey (med), Orange oil (pomarančový esenciálny olej), Calendula oil (nechtíkový esenciálny olej), Calendula petals (sušený nechtíkový kvet), Cacao seed butter (kakaové maslo), Water (voda)

Nechtík  má protizápalový účinok, pôsobí dobre na ekzémy aj problematickú pokožku, môže pomôcť aj uvolniť svaly. Pôsobí hojivo na drobné ranky. Ako som už spomínala v srdci šumivky nájdeme prekvapenie. Srdiečko vyrobené z čistého kakaového masla, ktoré je skvelým nápadom. Okrem toho, že je to milé, je aj praktické. Šumivka sama o sebe obsahuje výživné oleje, no keď sa rozpustí, ostane vám kakaové srdiečko. V teplej vode sa pomaly rozpúšta, čiže si s ním môžete ešte vo vode pojazdiť po tele. Keď vídete z vane, krémovanie už máte za sebou 😉

Okrem nechtíkovej šumivej bomby som skúsila aj srdiečkovú, ktorá bola myslím valentínska limitka.


Ružové srdiečko s ďalším srdiečkom vo vnútri? No sem s tým! 😀 Táto šumivka mala už skôr parfémovú vôňu, takže zrejme bol použitý vonný olej. Vôňa bola príjemná, ale viac sa mi páčila pomarančovo-nechtíková verzia. Po oboch šumivkách bola pokožka príjemne vláčna.

Šumivú bombu do kúpeľa si môžete kúpiť za 3,2€ u www.danai.sk. Nájdete tu aj voňavé mydlá 🙂

2 thoughts on “Šumivé bomby do kúpeľa od slovenskej značky Danai

  1. mne velmi vyhovuju produkty z eshopu hristina.sk Kupujem tak kozmetiku sebe a svojim detom. Ako žena trpim na problematicku a citlivu pokožku a jedine ich kremy mi pomahaju.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.