Beauty mixér, Prírodná a bio kozmetika

Levanduľová kozmetika

Milujem vôňu levandule, preto takpovediac zbieram levanduľovú kozmetiku. Aj Vám levanduľa krásne vonia a oceňujete jej liečivé účinky? Máte doma nejakú levanduľovú kozmetiku? Ak áno, rady prijmeme Vaše levanduľové kozmetické tipy, ak nie, pozrite si Vy tie naše. 🙂

Levanduľová kozmetika

Saloos má rozhodne, podobne ako ja, slabosť pre levanduľu, nájdete u nich napr. levanduľovú pleťovú vodu, ktorá nielen čistí a tonizuje pleť, no použiť ju možno aj na vlasy ako leave-in kondicionér. Saloos je známy svojimi olejmi, nájdete u nich levanduľový masážny olej, ktorý Vás uvoľní a krásne upokojí aj šetrný, no zároveň účinný levanduľový hydrofilný odličovací olej. Základom hydrofilných odličovacích olejov od Saloos je za studena lisovaný bio slnečnicový olej – sama som už zanevrela na kadejaké prekombinované odličovače a odličujem sa čistým rastlinným olejom, aktuálne tekvicovým, no keď sa mi minie, rada by som vyskúšala práve tento hydrofilný levanduľový odličovací olej. Alebo si doprajte voňavý telový píling, ktorý zjemní Vašu pokožku a prinesie Vám pohodu. Suchú, namáhanú a podráždenú pokožku zasa zachráni levanduľový balzam.

Produkty značky Saloos nájdete napr. na stránke www.babickinazahrada.sk

Levanduľová kozmetikaVďaka Everyday Shea si jednoznačne doprajete ten najlepší levanduľový kúpeľ, ich levanduľová kozmetika má v sebe aj kvapku sviežeho citróna – začať môžete penou do kúpeľa, pokračovať sprchovým gélom a šampónom, vlasy nakoniec zjemniť kondicionérom „rozmuchlovávačom“ a pokožku tela telovým mliekom. A všímate si tie rozkošné zvieratkové obaly s praktickými pumpičkami? :love:

Produkty Everyday Shea nájdete napr. v e-shope www.iHerb.com

Levanduľová kozmetika

Značka Original ATOK možno obalmi až tak neočarí (hoci momentálne majú obaly krajšie ako na tu priloženom obrázku), no kozmetiku majú dobrú a kvalitnú a s radosťou doplnia Vašu levanduľovú zbierku o kúpeľový olej, ktorý zmierni stres, upokojí Vás a uvoľní Vaše svalstvo – levanduľový relaxačný kúpeľ je vhodný aj pri problémoch s nespavosťou. Svojej pokožke môžete dopriať blahodarné levanduľové pleťové mlieko, na opálenú až spálenú pokožku je vhodný zasa regeneračný levanduľový krém. A pre bábätká je k dispozícii upokojujúci baby krém.

Produkty Original ATOK nájdete napr. na stránke www.originalatok.sk

Aj Vám vonia levanduľa?
Podeľte sa s nami o Vaše tipy na levanduľovú kozmetiku!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.