Prírodná a bio kozmetika, Recenzie

Kozmetická škatuľka prekvapení z Babičkinej záhrady

Na scéne sa objavila nová krabička krásy, no nie len tak hocijaká. Ale prírodno-kozmetická! 🙂 V peknej krabičke sa tak môžete tešiť na niekoľko kozmetických prekvapení. Akých? To nikdy dopredu neviete, obsah krabičky je vždy trochu iný. Vždy si ale môžete byť isté, že v krabičke nájdete aspoň jeden produkt v plnom balení a množstvo vzoriek prírodnej kozmetiky. Hodnota škatuľky je vždy aspoň o 30% vyššia, než zaplatíte. Táto škatuľka vás víde na 10€.

skatulka prekvapeni babickina zahradaŠkatuľka prekvapení a jej obsah

No nie je tá Ponio škatuľka krásna? Jednoduchý dizajn, no predsa na vás dýchne prírodné čaro. A do nej sa len tak tak zmestili všetky produkty 😀 V plnom balení (150 ml) sa tu nachádzal Bio chmeľový kondicionér značky Lavera pre jemné a normálne vlasy na lepšie rozčesávanie. Ja mám síce suchšie vlasy, ale i tak som zvedavá ako si s nimi poradí. Čo ma však potešilo najviac bola Vanilková masážna kocka od Ponio, na túto určite napíšem v budúcnosti aj recenziu. Opäť krásne Ponio(vské) balenie. Vôňa je jemná, ako keď si privoniate k vanilkovej bielej čokoláde. Na jej povrchu môžete vidieť vanilku. To bude tá masáž hneď o niečo príjemnejšia 😉 Od Ponio bola tiež priložená vzorka prírodného dezodorantu (resp. pazúcha) s vôňou pomaranču a eukalyptu. Vôňa ma príjemne prekvapila, myslela som, že eukalyptus tam bude výraznejšie cítiť, ale vo vôni prevláda pomaranč. Tento dezodorant som už skúšala vo vôni Cukrová pivonka, tak som zvedavá, či sa budú ich účinky v niečom líšiť.

Prečítajte si aj: Prírodný dezodorant Cukrová pivonka od Ponio

skatulka prekvapeni lavera ponio

V škatuľke ma tiež potešila prírodná zubná pasta s nimbou od značky Ecce Vita Dr. Frej. Od tejto značky mám veľmi rada ich Tarika masku, tak dúfam, že ani pasta nesklame. Potešilo tiež kávové lízatko, šetrím si ho pre prípad energetickej núdze 😀 Dobrý je tiež balzam pre hodvábne pery bez vône, používam ho najmä v práci. Zaujímvé sú tiež vzorky od Nobilis Tillia, Weledy a Primavery a tiež vzorka levanduľového telového suflé (echt levanduľové 😀 ) a čoko sprchovacej peny od Soaphoria (len som ich zabudla odfotiť).

vzorky skatulka prekvapeni

Prihodená bola tiež intímka, vzorka ríbezľovej zubnej pasty Jack n´Jill (už som mala v plnom balení čučoriedkovú). Vzorku dezodorantu pre mužov asi dám na vyskúšanie svojmu chlapovi, aj keď tá vôňa mi nepríde dvakrát vábna, niečo ako ichtamolová mastička. Tak uvidíme, či to nespraví (ohľadom telesnej vône) viac škody než osohu 😀

vzorky

Kúpiť?

Škatuľka prekvapení je dobrá, ale musíte mať trochu dobrodružného ducha 😀 Nikdy totiž neviete, čo sa bude nachádzať práve v tej vašej, no aspoň máte možnosť objaviť aj produkty, ktoré by ste si samé nevybrali. Ak teda zvažujete jej kúpu, popozerajte si produkty, ktoré predáva eshop Babičkina Záhrada. Ak vás väčšina produktov láka, skúste túto krabičku. Môže to byť tiež super vianočný darček, výber produktov spraví niekto za vás a ešte vám to aj zabalí 😀 Ja väčšinou preferujem nakupovanie produktov, ktoré viem naisto, že chcem vyskúšať. Ale zas ani takéto objavovanie nie je z času na čas na škodu 🙂

Ja som dostala túto kozmetickú škatuľku prekvapení ako darček (ďakujem!) od e-shopu www.babickinazahrada.sk, kde si ju môžete objednať za 10€.

Čo vy a krabičky krásy? Kupujete, lákajú vás, alebo dávate prednosť kúpe produktov, ktoré naozaj chcete?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.