Prírodná a bio kozmetika, Recenzie

Johnny Organic a jeho kávový píling

Johnny Organic je prosím pekne dobrý sukničkár! Na sexy slečinky, to by ho bolo. Štíhle postavy, dlhé nohy a hebučká pokožka, to je jeho. K tomu si usrkne dúšok čiernej kávy, žmurkne na vás zvodným pohľadom, osloví vás “bejby” a ani neviete ako, máte ho po celom tele….ešteže je tak prírodný.

Johnny Organic pochádza zo Slovinska. Ako sám vraví, na prvý pohľad je to drsňák, no odolať mu je ťažké, dobre vie, čo chcem. Moju slabosť na ajurvédsku nimbu dobre pozná. K tomu ma pozve na kávu a celú natrie kokosovým olejom. Ach jaj. Ako toto ja vysvetlím priateľovi?! Pred ním to totiž zatajiť nejde.

johnny-organic-anticelulitidny-prirodny-piling-kavovy

Johnnyho zo mňa ucíti hneď. Káva mu udrie do nosa hneď ako ma obíme. Fuj, čo je to za smrad? No káva predsa! 😀 Snažím sa obhájiť tým, že vďaka káve a soli mám pekne hladučkú pleť. Navyše vďaka káve sa vraj môžem zbaviť aj celulitídy a to je predsa fajn, no nie? Nevyzerá moc presvedčene. Tak to skúšam ďalej. Je tu predsa aj moja obľúbená nimba (neem)! A to hneď dvakrát – v podobe prášku aj oleja. Tá je úžasná snáď na všetky kožné problémy, tíši zápal, hojí, hydratuje, zbavuje vyrážok…čo viac si priať? No a je tu tiež môj milovaný kokosový olej a tiež mandľový, vďaka ktorým je pokožka krásne vláčna, jemná a hydratovaná. Žiadnych suchých šupiniek sa báť nemusím. Johnny je aj trošku romantik a tak na stretnutie nezabudol doniesť aj kvietok geránia. Vraj nech nemám z jesene depku a nech som pokojnejšia. Aké duchaplné!

johnny-organic-kavovy-piling

Priateľ však z tejto aférky rozhodne nadšený nie je. Patrí totiž medzi malé množstvo ľudí, ktorí nemajú radi kávu a dokonca im aj smrdí. No super. Čo to ale znamená pre mňa? Nuž, je to dilema. Buď si môžem s Johnnym užiť ešte posledných pár chvíľ a potom sa už k nemu nevrátiť. Alebo pokračovať v aférke aj naďalej a užívať si, keď priateľ nebude nablízku 😀 Je síce pravda, že Johnny je trošku bordelár a treba po ňom dôkladne zahladiť všetky stopy. A tiež ho je z môjho tela výrazne cítiť aj keď už odišiel.

johnny-organic-kavovy-piling-proti-celulitide

Čo teda spravím? To rozhodne čas….no počula som, že Johnny má pár fešných kamarátov, ktorý kávu nepijú. Žeby sa mi črtala nová aférka? 😛

Za zoznámenie s Johnnym ďakujem KrásnáKaždýDen, ktorá vám rada tiež nejakého Johnnyho dohodí. A to za príjemnú cenu 14,8€/200g 😉

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.