Prírodná a bio kozmetika, Recenzie

Jarná limitka od Alverde s vôňou čerešňových kvetov

Keď som videla tento jarný set, bolo jasné, že marketing na mňa zapôsobil a bude musieť byť môj 😀 Vtáčiky, čerešňové kvietky, ružové pásiky a bodky. Jar je tuuuu. A ak mi k tomu sľúbite vôňu čerešňových kvetov, ktorú tak milujem, samozrejme, že poviem áno. Trochu mi bolo ľúto zničiť ten krásny obal, ale zvedavosť ma popohnala, aby som všetko hneď a zaraz vyskúšala. Veď vôňa čerešňových kvetov je tak krásna a opojná….S Alverde už samozrejme skúsenosti mám. Niektoré vône sa im podaria dobre, iné zas zapadnú do šedého priemeru. Tak či tak bola som zvedavá 🙂 Set sa skladá z troch produktov:

  • krém na ruky (75ml)
  • univerzálny krém na telo a tvár (150ml)
  • krémový olej na sprchovanie (150ml)

alverde kirsh blute ceresnove kvety set

Otvorila som jeden produkt. Potom druhý. A tretí. A všetky voňajú, no, rozhodne nie ako čerešňové kvety. Žiaľ, nie je tam po nich ani náznak, takže prišlo obrovské sklamanie. Chýba jej akákoľvek sladkosť či opojnosť čerešňových kvetov. Vlastne, čerešňové kvety nepripomína absolútne ničím. Nie je to vyslovene smrad, ale pre mňa nič moc vôňa. Vzdialene mi pripomína produkty na opaľovanie. Takže v tomto ohľade je pre mňa tento set jedno veľké fňuk 😀

Čo sa týka zloženia je to taká bežná kvalita pre Alverde, no v zložení nájdeme aj pekné prísady. Z tých zaujímavejších zložiek sa tu nachádza:

Krém na ruky je obohatený o -mandľový olej, olivový olej, sójový olej, babassu a bambucké maslo, aloe vera, ryžový extrakt a extrakt z čerešňových kvetov.

Sprchový krém je obohatený o – slnečnicový olej, mandľový olej, ryžový extrakt a dokonca aj extrakt z čerešňových kvetov.

Telový krém je obohatený o – slnečnicový a olivový olej, babassu olej, bambucké maslo, ryžový extrakt a extrakt z čerešňových kvetov.

alverde kirschblute set ceresnovy kvet

Zloženie teda nie je nudné, a páčia sa mi aj milé obaly. Výkon produktov veru tiež nie je najhorší, hydratujú celkom dobre, ale celkovo skôr spadajú do priemeru. Krémy sa pekne vpijú a sprchový krém je tiež vcelku dobrý a dokonca z tejto trojky mi aj najlepšie voní. Ale stále to nie je vôňa, na ktorú by som sa tešila. Takže ak by som stála pred rozhodnutím či tento set kúpiť znovu, povedala by som nie, ďakujem. Ak ale nie ste zaťažené na peknú vôňu, možno by vám vyhoval. Cena tohto setu bola okolo 5€.

6 thoughts on “Jarná limitka od Alverde s vôňou čerešňových kvetov

  1. Keď som si prečítala nadpis, tak som si pomyslela, že jeeeej to musím mať, lebo čerešňové kvety absolútne zbožňujem. Ale na konci som zistila, že teda nemusím 😀 pekná recenzia, ďakujem 🙂

  2. Už som naňho pozerala v obchode, ale nakoniec zvíťazil zdravý rozum, ktorý ma presvedčil, že mám toho doma milión a asi skôr umriem, než spotrebujem svoje zásoby. 😀 Každopádne dobre som urobila, z tej ne-čerešňovej vône by som bola veľmi sklamaná.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.